Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2019

alt

W tym roku Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej organizuje Polsko-Czeskie Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2019 dla placówek z powiatu bielskiego oraz miasta Frydek-Mistek, które odbędą się w dniach 25, 26 i 29 kwietnia 2019 r. w Domu Kultury w Kozach.Tegoroczne spotkania odbędą się w ramach mikroprojektu pn.„Edukacja kulturalna mieszkańców pogranicza polsko-czeskiego”współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska –Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Impreza ta podobnie jak w latach poprzednich, posłuży rozwojowi amatorskiego ruchu artystycznego i dostarczy nauczycielom oraz młodzieży inspiracji do dalszych twórczych poszukiwań form wypowiedzi artystycznej.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udziału w konkursie udostępnionym poniżej.

Kartę zgłoszeń należy przesłać najpóźniej do dnia 5 kwietnia 2019 r. pocztą na adres:

Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej

ul.Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała

faxem: 33 8 136 915 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

- SAGA 2019 - Regulamin
- karta zgł.-taneczne 2019
- karta zgł. instrumentalne 2019
- karta zgł. wokalne 2019