Spotkanie Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2016

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej organizuje już XVII edycję Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2016 dla placówek z powiatu bielskiego, które odbędą się w dniach 5 - 6 oraz 9 maja 2016 r. w Domu Kultury w Kozach. Impreza ta podobnie jak w latach poprzednich, posłuży rozwojowi amatorskiego ruchu artystycznego i dostarczy nauczycielom oraz młodzieży inspiracji do dalszych twórczych poszukiwań form wypowiedzi artystycznej. W tym roku nastąpiło rozszerzenie kategorii konkursowych SAGI ‘2016 o zespoły teatralne, których przegląd odbędzie się w dniu 9 maja 2016 r.

PROTOKÓŁ KOŃCOWY SAGA 2016 – WYNIKI:

Saga 2016 - Wyniki

HARMONOGRAMY WYSTĘPÓW:

Harmonogram – zespoły taneczne i folklorystyczne
Harmonogram – zespoły muzyczne
Harmonogram – zespoły teatralne

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udziału w konkursie udostępnionym poniżej.

Kartę zgłoszeń należy przesłać najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2016 r. pocztą na adres:

Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej

ul.Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała

faxem: 33 8 136 915 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin – XVII Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2016
Karta zgłoszeń – zespoły taneczne