• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

Konkurs Fotograficzny-Powiat Bielski w Obiektywie 2017

23 Gru 2015

Komunikat. Ze względów organizacyjnych ogłoszenie wyniku konkursu fotograficznego: Powiat Bielski XX lat - nastąpi 15 lutego 2018 roku i będzie ogłoszony na stronie Internetowej Starostwa Powiatowego

Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej zaprasza do wzięcia udziału w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym pt.: „Powiat Bielski – XX lat” promującym dorobek dwudziestu lat istnienia, a także walory krajoznawcze powiatu bielskiego poprzez sztukę fotografii.

Konkurs ma charakter otwarty. Skierowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Głównym celem konkursu jest promowanie powiatu bielskiego oraz upowszechnianie fotografii o wysokich walorach estetycznych i artystycznych.

Tematem konkursu jest dorobek, wartości krajoznawcze oraz dziedzictwo kulturowe powiatu bielskiego.

Konkurs rozpoczyna się 1 sierpnia 2017 roku. Termin zgłaszania prac upływa 31 grudnia 2017 roku.

Organizator przewiduje następujące nagrody: I miejsce – bon zakupowy na kwotę 700 zł, II miejsce – bon zakupowy na kwotę 500 zł, III miejsce – bon zakupowy na kwotę 300 zł. Nagroda specjalna samorządowego miesięcznika Mój Powiat – nagroda rzeczowa. Wyróżnienia (o ilości decyduje jury) – atrakcyjne zestawy promocyjne gadżetów powiatu bielskiego.

Regulamin Konkursu

Regulamin Foto 2017.doc

Zapraszamy do udziału w konkursie.