• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

"KIM JESTEM ? - MOJE METAMORFOZY"

23 Kwi 2013

Uroczystość rozpoczęła prezentacja muzyczna w wykonaniu zespołu wokalnego, działającego w POPP ”ART.” pod kierunkiem Sławomira Błachuta.
Dyrektor placówki Wanda Gryboś-Sznel przywitała zaproszonych gości: Renatę FranasikStanisława Piętę członków Zarządu Powiatu Bielskiego, Ewę Kmiecik – Wronowicz dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej, Bolesława Folka dyrektora Miejskiego Domu Kultury
w Czechowicach – Dziedzicach oraz laureatów konkursu wraz z rodzicami, opiekunami ze szkół i placówek z terenu województwa śląskiego.

Komisja w składzie: Mieczysław Wielomęski – przewodniczący, artysta fotografik, Aleksandra Hoczek – plastyk, Elżbieta Szczypka – plastyk i Izabela Caputa – protokolant dokonała przeglądu i oceny 241 prac z 44 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych. Jury zadecydowało o przyznaniu 10 nagród oraz 17 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych.

PONIŻEJ LISTA NAGRODZONYCH i WYRÓŻNIONYCH

lista.pdf

{rokbox title=|Konkurs "KIM JESTEM ? - MOJE METAMORFOZY":: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2013/mojemetamorfozy/*.jpg{/rokbox}