• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko”

07 Lis 2019

Przypominamy, że trwa nabór prac plastycznych, literackich, multimedialnych i fotograficznych do tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Człowiek a środowisko”.

Cele konkursu to: rozbudzanie świadomości ekologicznej -   życia w czystym środowisku naturalnym, popularyzacja działalności edukacyjnej nakierowanej na czyste środowisko, kształtowanie wśród dzieci i młodzieży emocjonalnego stosunku do właściwych zachowań w środowisku, w którym mieszkają oraz inspirowanie młodzieży do twórczości plastycznej i literackiej.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży reprezentujących szkoły podstawowe zlokalizowane na terenie powiatu bielskiego w trzech kategoriach wiekowych klasy: od I do III klasy, od IV do VI klasy, od VII do VIII klasy oraz szkoły ponadpodstawowe dla których organem założycielskim jest Powiat Bielski.

Na zwycięzców czekają trakcyjne nagrody i zestawy upominkowe.

/A. Macher/