• „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

Zapraszamy do udziału konkursie fotograficznym

12 Sie 2019

Do 23 sierpnia br można jeszcze składać prace fotograficzne do  kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Beskidy w kadrze zatrzymane”. W konkursie biorą udział prace wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, a także miasta Bielska-Białej i powiatu bielskiego Tegoroczne kategorie to: Pejzaże oraz Architektura i dziedzictwo kulturowe.

Prace konkursowe należy składać w Biurze Oddziału PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Szczegółowe informacje zawarte zostały w regulaminie dostępnym na stronach internetowych www.przewodnicy.beskidy.pl, www.um.bielsko.pl. oraz www.powiat.bielsko.pl

Organizatorami konkursu są: Miasto Bielsko-Biała, Powiat Bielski oraz Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych im. St. Czerneleckiego działające przy Oddziale PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej.

Najlepsze prace fotograficzne prezentowane będą na wystawie w Książnicy Beskidzkiej.

Przewidziano także atrakcyjne nagrody. Tak więc „zatrzymujmy” i promujmy nasze BESKIDY w fotograficznym kadrze.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki