• Londzin
  • „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!

Finał Ligi Badmintona

05 Cze 2019

Na pięknym obiekcie sportowym w Mazańcowicach na kortach Racketlon Club odbył się ostatni w tym roku szkolnym turniej Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego.

Na starcie stanęło 46 uczniów z 9 szkół powiatu bielskiego. W klasyfikacji generalnej najlepszą szkołą po raz kolejny okazał się Zespół Szkolno - Przedszkolny z Mazańcowic, tuż za nim Szkoła Podstawowa z Bujakowa, a podium zamknęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Porąbki. Wśród zawodników bezkonkurencyjni byli: Alicja Dubiel (SP3 Czechowice-Dz.), Maksymilian Piekarczyk (ZSP Mazańcowice), Julia Piwowar (ZSP Mazańcowice) i Jacob Toczek (Oxford Primary School Bielsko-B.).

Na zwycięzców czekały puchary i nagrody, które zostały wręczone w imieniu Starosty Bielskiego przez specjalistę ds. sportu w Starostwie Powiatowym w Bielsku – Białej Czesława Pszczółkę.

J.J.