REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Ćwiczenie RENEGATE - SAREX 18/2. Mogą zawyć syreny

08 Lis 2018

Wydział Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej informuje, że w dniach 14-15 listopada 2018 r., w ramach ćwiczenia RENEGADE - SAREX 18/2 organizowanego przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych,  może być uruchomiony System Wykrywania i  Alarmowania. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, to ramach treningu na terenie powiatu bielskiego zostaną uruchomione syreny alarmowe.

Emitowane będą następujące dźwięki:
- dźwięk modulowany trwający trzy minuty - oznaczający ogłoszenie alarmu,
- dźwięk ciągły trwający trzy minuty - oznaczający odwołanie alarmu.