REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

W hołdzie Ksiedzu Londzinowi

29 Paź 2018

Po piątkowych, niezwykle podniosłych i wzruszających  uroczystościach związanych z wręczeniem Nagrody Starosty Bielskiego im. ks Józefa Londzina (laureatem został Roman Pękala z Porąbki) w niedzielę w Zabrzegu – rodzinnej miejscowości patrona nagrody miała miejsce Msza św w intencji Ks Londzina, nominowanych i laureatów nagrody. W związku z jubileuszem 100 -  lecia odzyskania niepodległości przez Polskę była to jednocześnie Msza za Ojczyznę.

Mszę św odprawiał ks proboszcz Krzysztof Szopa w koncelebrze z ks kan. Andrzejem Chruszczem.

Po Mszy św. Starosta Bielski Andrzej Płonka w towarzystwie nominowanych i laureatów nagrody, a także sekretarz powiatu Haliną Kopeć złożył  kwiaty i zapalił znicze pod pomnikiem ks. Józefa Londzina.

JJ