ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

02 Paź 2018

W 2018 roku Powiat Bielski otrzymał ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach dofinansowanie na zakup książek do bibliotek szkolnych w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Program ten dotyczy wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję  i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

Zostało przyznane dofinansowanie dla:

1. Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach w kwocie 4.000 złotych, przy całkowitej kwocie projektu 5.000 złotych oraz
  2. Liceum Ogólnokształcącego w Czechowicach – Dziedzicach w kwocie 12.000 złotych, przy całkowitej kwocie projektu 15.000 złotych.

Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Bielsku – Białej