ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Piknik Integracyjny w SP ZOZ

01 Paź 2018

W piątek 28 września na terenach rekreacyjnych Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ-u w Olszówce miał miejsce już XII Jesienny Piknik. Tę wspaniałą imprezę terapeutyczno- integracyjną zorganizowali: Bielskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychiatrii pod kierownictwem Małgorzaty Tworzydło oraz Specjalistyczny Psychiatryczny ZOZ w Olszówce, którym kieruje dyrektor Lucyna Łagowska.

I wszystko było w jak najlepszym porządku, piękna, słoneczna pogoda, frekwencja uczestników, smaczne jedzenie, dobre humory, ciekawe konkurencje i wspaniała zabawa.

Do organizacji pikniku przyłączyło się wiele instytucji i stowarzyszeń, które prezentowały ciekawe oferty spędzania wolnego czasu. Wśród nich nie zabrakło Warsztatów Terapii Zajęciowej, Książnicy Beskidzkiej, Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego, Stowarzyszenia Teatr Grodzki. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszyły się prace wykonane przez uczestników pracowni rękodzieła artystycznego, krawieckiej, ceramicznej i manufaktury cukierniczej. Na pikniku swoją ofertę pracy dla uczestników terapii zajęciowej prezentowali przedstawiciele Grupy Scarlett z Bielska – Białej.

Uczestników i zaproszonych gości powitali dyrektor SP ZOZ Lucyna Łagowska i wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński. Wśród gości nie zabrakło dziekan Wydziału Nauk o Zdrowi prof. ATH Moniki Mikulskiej, członek Zarządu Powiatu Katarzyny Adamiec, przewodniczącej Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Powiatu Heleny Byrdy – Przybyła, dyrektora Książnicy Beskidzkiej Bogdana Kocurka, przedstawicieli Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Bielsku – Białej.

/Tekst i foto: A. Macher/