• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

11 Wrz 2018

10 września w nowej siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku – Białej przy ulicy Wapiennej 45 odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Uczestników Zespołu przywitał komendant miejski policji Krzysztof Herzyk.

Obrady rozpoczął wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński oraz naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego w bielskim Starostwie Powiatowym Aleksander Radkowski. Według porządku obrad informację o utworzeniu Powiatowego Magazynu Przeciwpowodziowego zreferował zastępca naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego Marek Rączka.

Informację o zmianach w wyposażeniu i utrzymaniu powiatowej sieci radiowej przekazał podinspektor WZK Marek Starościak.

Natomiast temat podjętych prac na rzecz planu działań krótkoterminowych w ramach programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego w uwagach i wnioskach zreferował naczelnik A. Radkowski.

Naczelnik Radkowski omówił także strukturę organizacyjną Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie na terenie powiatu bielskiego.

Na zakończenie posiedzenia członkowie Zespołu mieli możliwość zapoznać się z nowoczesnym obiektem siedziby Komendy Miejskiej Policji, zobaczyć nowoczesną siłownię, salę gimnastyczną, specjalne pomieszczenia dla psów policyjnych oraz strzelnicę na miarę XXI wieku.

/Tekst i foto: Alina Macher/