ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Relacja z Korowodu Zespołów w Szczyrku

31 Lip 2018

55 Tydzień Kultury Beskidzkiej trwa! Na widzów codziennie czekają występy zespołów i kapel folklorystycznych oraz szereg imprez towarzyszących.

Za nami niedzielny Korowód Zespołów, który zgromadził rzesze publiczności.

Podczas przemarszu głównymi ulicami Szczyrku oraz na scenie Amfiteatru Skalite zaprezentowały się grupy wykonawców z różnych stron świata m. in. Indonezji, Turcji, Japonii i Bułgarii. Feeria barw, żywiołowe tańce, przepiękne stroje regionalne, ciekawe instrumenty muzyczne oraz donośne śpiewy – stworzyły niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia, przygotowanej przez Beskid News.

Więcej informacji oraz  szczegółowy program wydarzeń na stronie internetowej: www.tkb.art.pl

/MWZ, Film i zdjęcia: Beskid News/