• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Sportowe Święto Powiatu Bielskiego

28 Cze 2018

Sportowym akcentem a konkretnie turniejem piłki nożnej żaków, zainaugurowano Święto Powiatu Bielskiego oraz Dni Gminy Porąbka.

W zmaganiach roczników 2007 i młodszych udział wzięło 10 drużyn. Najlepsi okazali się młodzi futboliści z UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice, którzy w głównym finale pokonali 3:1 Football Jasienica Project. Trzecie miejsce po wygranej z „Pasjonatem” Dankowice 2:1 zajął GLKS Wilkowice. W meczu o piąte miejsce LKS Bestwinka pokonała 3:2 „Sołę” Kobiernice, o siódme - LKS Czaniec zwyciężył 2:0 „Zaporę” Porąbka, a o dziewiąte - LKS Wilamowice pokonał 2:1 Groń Bujaków.

Wszystkie drużyny otrzymały po 10 piłek i dyplomy, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc dodatkowo puchary i medale.

Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej. Same zawody wzorowo  przygotował i poprowadził Czesław Pszczółka.

Młodym zawodnikom puchary, medale i dyplomy wręczali: bielski starosta Andrzej Płonka oraz sołtys Porąbki Zbigniew Targosz.

JJ