• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Ankieta dla Pacjentów

26 Cze 2018

Serdecznie zachęcamy do wyrażenia swojej opinii i przekazania swoich obserwacji oraz uwag dotyczących działalności placówek służby zdrowia nadzorowanych przez Powiat Bielski: Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bielsku-Białej, Bielskiego Pogotowia Ratunkowego w Bielsku-Białej.

Państwa sugestie i opinie wyrażone w krótkiej anonimowej ankiecie dadzą nam cenną wiedzę potrzebną przy wprowadzaniu konkretnych zmian mających poprawić jakość usług medycznych.

Ankiety dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat.bielsko.pl, w zakładce Ankieta dla pacjentów lub na stronach internetowych poszczególnych placówek, można je także wypełnić w wersji papierowej, podczas wizyty w każdej z tych placówek.

Gorąco Państwa zachęcamy !