• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

ŻAKI grały w Czańcu

05 Mar 2018

Półmetek przekroczyła Powiatowa Halowa Liga Żaków 2018 w piłce nożnej o Puchar Starosty Bielskiego.  Po rozegraniu 30 meczów  nadal liderem pozostaje GLKS Wilkowice o dwa punkty wyprzedzając LKS PASJONAT Wilkowice. Kolejne miejsca zajmują: LKS DRZEWIARZ Jasienica, LKS ZAPORA Porąbka i KS Bestwinka. Liderująca drużyna w turnieju zdobyła dotąd 35 bramek tracąc tylko 10. Turniej rozegrany był w Czańcu, a organizatorem był klub z Porąbki.

Kolejny turniej odbędzie się w najbliższą sobotę w pięknej hali w Pisarzowicach, a organizatorem jest LKS PASJONAT Dankowice.

J.J.