ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

„Świąteczny” Konwent Wójtów i Burmistrzów

18 Gru 2017

Szczególną, świąteczną oprawę miał ostatni w tym roku Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Bielskiego. Starosta Bielski Andrzej Płonka serdecznie powitał przybyłych na spotkanie wójtów: Bestwiny Artura Beniowskiego, Buczkowic Józefa Caputę, Kóz Krzysztofa Fiałkowskiego, Porąbki Czesława Bułkę, Wilkowic Mieczysława Rączkę, Jasienicy Janusza Pierzyny, Jaworza Radosława Ostałkiewicza, burmistrza Czechowic – Dziedzic Mariana Błachuta, Szczyrku Antoniego Byrdy, Wilamowic Mariana Trelę.

Ponadto w Konwencie uczestniczył Przewodniczący Rady Powiatu Bielskiego Jan Borowski, Wicestarosta Grzegorz Szetyński, Członkowie Zarządu Powiatu Katarzyna Adamiec i Stanisław Pięta, Sekretarz Powiatu Halina Kopeć oraz wieloletni Przewodniczący Rady  Roman Migdał.

Uczestnicy Konwentu omówili dotychczasową, owocną współpracę Gmin i Powiatu Bielskiego w realizacji zadań publicznych w roku 2017.

Skoncentrowano się również na zadaniach w 2018 roku takich jak inwestycje drogowe i mostowe, utrzymanie w dotychczasowym kształcie świątecznej pomocy medycznej oraz powstanie nowej instytucji zarządzającej krajową gospodarką wodną WODY POLSKIE.

Na koniec spotkania tradycyjnie dzieląc się opłatkiem złożono sobie wzajemnie życzenia świąteczne i noworoczne.

J.J.