• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Badmintoniści na podium

18 Gru 2017

W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Polski w Badmintonie we wszystkich kategoriach wiekowych.
Z workiem medali wrócili zawodnicy KS.SET Mazańcowice!
W Kępnie: Julia Piwowar została vice Mistrzynią Polski Młodzików Młodszych w grze pojedynczej, Michał Szczypka wywalczył trzecie miejsce w grze pojedynczej w tej samej kategorii wiekowej.
Natomiast w Lubinie rywalizowali Młodzicy, skąd Justyna Biernot (KS. SET Mazańcowice) w parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Plesbad Pszczyna) przywiozły srebrny medal w grze podwójnej.
Nasz Klub reprezentowali także: Michał Borowiec, Jacob Toczek, Jakub Waloszek i Piotr Wiercigroch, którzy rozegrali bardzo dobre mecze, ale musieli uznać wyższość przeciwników.

Bardzo serdecznie dziękujemy Gminie Jasienica za wsparcie wyjazdu zawodników na Mistrzostwa.

/tekst i foto: Bartosz Pietryja/