ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Badmintoniści na podium

18 Gru 2017

W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Polski w Badmintonie we wszystkich kategoriach wiekowych.
Z workiem medali wrócili zawodnicy KS.SET Mazańcowice!
W Kępnie: Julia Piwowar została vice Mistrzynią Polski Młodzików Młodszych w grze pojedynczej, Michał Szczypka wywalczył trzecie miejsce w grze pojedynczej w tej samej kategorii wiekowej.
Natomiast w Lubinie rywalizowali Młodzicy, skąd Justyna Biernot (KS. SET Mazańcowice) w parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Plesbad Pszczyna) przywiozły srebrny medal w grze podwójnej.
Nasz Klub reprezentowali także: Michał Borowiec, Jacob Toczek, Jakub Waloszek i Piotr Wiercigroch, którzy rozegrali bardzo dobre mecze, ale musieli uznać wyższość przeciwników.

Bardzo serdecznie dziękujemy Gminie Jasienica za wsparcie wyjazdu zawodników na Mistrzostwa.

/tekst i foto: Bartosz Pietryja/