Badmintoniści na podium

18 Gru 2017

W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Polski w Badmintonie we wszystkich kategoriach wiekowych.
Z workiem medali wrócili zawodnicy KS.SET Mazańcowice!
W Kępnie: Julia Piwowar została vice Mistrzynią Polski Młodzików Młodszych w grze pojedynczej, Michał Szczypka wywalczył trzecie miejsce w grze pojedynczej w tej samej kategorii wiekowej.
Natomiast w Lubinie rywalizowali Młodzicy, skąd Justyna Biernot (KS. SET Mazańcowice) w parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Plesbad Pszczyna) przywiozły srebrny medal w grze podwójnej.
Nasz Klub reprezentowali także: Michał Borowiec, Jacob Toczek, Jakub Waloszek i Piotr Wiercigroch, którzy rozegrali bardzo dobre mecze, ale musieli uznać wyższość przeciwników.

Bardzo serdecznie dziękujemy Gminie Jasienica za wsparcie wyjazdu zawodników na Mistrzostwa.

/tekst i foto: Bartosz Pietryja/