ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Kondolencje dla partnerskiego Powiatu Kicmań

05 Gru 2017

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Starosty Powiatu Kicmań Pana Ivana Drustula.

Bardzo ceniliśmy sobie wzajemną, życzliwą współpracę. Jego rozległa wiedza administracyjna i samorządowa oraz chęć współpracy z powiatem bielskim jest powszechnie doceniana w całym naszym środowisku

Pozostanie w naszej pamięci jako dobry Starosta i nasz Przyjaciel. Tą drogą składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i wszystkim Współpracownikom.

Cześć Jego pamięci!

W imieniu władz samorządowych Powiatu Bielskiego