• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Konkurs na logo

04 Gru 2017

w Beskidzki Związek Powiatowo- Gminny organizuje w dniach 1 – 20 grudnia 2017 r. konkurs plastyczny na opracowanie elementu identyfikacji wizualnej, dla Beskidzkiego Związku Powiatowo-Gminnego w postaci „logo BZPG”. Pragniemy zachęcić młodzież w wieku 14-19 lat, aby wzięła udział w naszym przedsięwzięciu, które ma na celu rozwijanie uzdolnień i zainteresowań plastycznych oraz pobudzenie kreatywności wśród uczestników. Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie jednej pracy plastycznej w formacie A-4 lub A-3, w dowolnej technice zgodnie z tematyką Konkursu.

Nagroda główna: głośnik bezprzewodowy JBL.

Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście lub przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.12.2017r .na adres: Beskidzki Związek Powiatowo-Gminny ul.Legionów 54

43-300 Bielsko- Biała.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Więcej informacji na stronie: www.bzpg.pl

J.J.