• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Typujemy wynik i zdobywamy gadżety

11 Paź 2017

Redakcja miesięcznika samorządowego MÓJ POWIAT po raz kolejny zaprasza kibiców do wzięcia udziału w konkursie na wynik meczu. Tym razem pytamy o wynik niezwykle interesującego i znakomicie zapowiadającego się meczu: TS Podbeskidzie – GKS Katowice Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę na „bielskiej maracanie” o godz. 17.45.

Przypomnijmy, że klub z Bielska – Białej odnotowywuje świetną passę czterech zwycięskich meczów i w sobotę chciałby tą serię kontynuować. Z kolei zespół grający niegdyś w ekstraklasie  GKS Katowice potrzebuje punktów, aby wydobyć się ze strefy spadkowej, a potencjał piłkarki ma całkiem dobry. Zapowiada się wspaniały, derbowy,  pełen emocji i miejmy nadzieję bramek mecz. W zespole TS Podbeskidzie zobaczyć będzie można  jednego z najzdolniejszych napastników w kraju, reprezentanta kadry młodzieżowej bramkostrzelnego Pawła Tomczyka oraz reprezentanta Łotwy Valerijsa Sabale.

Wynik meczu wysyłamy maile na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku do godz. 20.00. Przypomnijmy, że z jednego adresu można typować tylko jeden wynik. Trzem osobą które prawidłowo wytypują wynik wyślemy poczta kurierską gadżety klubu TS Podbeskidzie i atrakcyjne gadżety promujące powiat bielski.

W wypadku, gdy poprawny wynik trafią więcej niż trzy osoby o przyznaniu nagrody decydować będzie fakt, kto wcześniej przesłał ten wynik.

Życzymy powodzenia w typowaniu i wielkich pozytywnych emocji na stadionie.