• Dożynki
UWAGA!!!
W związku z planowaną przerwą techniczną w działaniu systemu teleinformatycznego
w dniach 20 i 21 września 2018 (czwartek , piątek) nie będzie prowadzona obsługa klientów w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wyśpiewali kolejne sukcesy

04 Paź 2017

Podczas odbywających się w dniach 12-17 września 2017 w Lloret de Mar i Barcelonie VII Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Chóralnego "Cançó Mediterrània" oraz Międzynarodowego Konkursu Chóralnego im. Pau Casalsa chórzyści z Mazańcowic pod dyrekcją Krzysztofa Przemyka zdobyli Srebrne Dyplomy w trzech kategoriach: muzyka sakralna, muzyka ludowa i muzyka katalońska, a także specjalne wyróżnienie z nagrodą finansową w kategorii muzyka katalońska.

W konkursie wzięło udział 15 chórów z Hiszpanii, Włoch, Czech, Litwy, Polski i Wysp Owczych.

Poza samym konkursem, niesamowitych wrażeń dostarczył  wszystkim  chórzystom specjalny koncert 14 września w przepięknej gotyckiej Katedrze Św. Eulalii i Św. Krzyża w Barcelonie.

/tekst: Krzysztof Przemyk, foto: archiwum Chóru Hejnał/