• Kultura kluczem do naszej wyobraźniPowiat Bielski Więcej
  • W Wilamowicach inaugurowano kolejny sportowy rok szkolnyPowiat Bielski Więcej
  • Pieszo przez szlaki powiatu bielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • XVIII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych "SAGA" Powiat Bielski Więcej
  • Smacznie, tanecznie i śpiewająco czyli Święto Powiatu BielskiegoPowiat Bielski Więcej
  • Antoni Mleczko z Wilamowic laureatem tegoroczej Nagrody im.ks.LondzinaPowiat Bielski Więcej
UWAGA !
INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 13.11.2017 r.
MINISTERSTWO CYFRYZACJI WPROWADZIŁO NOWY
SYSTEM REJESTRACJI I OBSŁUGI POJAZDÓW: „CEPIK 2.0”.
W ZWIAZKU Z TYM, WYSTĘPUJĄ LICZNE
UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE KLIENTÓW.

Udany debiut na międzynarodowej imprezie

07 Sie 2017

Jakub Pająk zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice, w swoim debiucie na Imprezie Międzynarodowej - Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy- EYOF odniósł swój największy sukces w karierze zajmując 4 miejsce w finale biegu na 200 m (21,83 sek). Zawody odbyły się w węgierskim Gyor.

Olimpijski festiwal młodzieży Europy, EYOF (ang. European Youth Olympic Festival) – międzynarodowa młodzieżowa impreza sportowa jest rozgrywana co dwa lata. Brać w niej udział mogą sportowcy w wieku od 13 do 17 lat z 48 krajów zrzeszonych w Europejskim Komitecie Olimpijskim. Celem festiwalu jest promowanie olimpijskiego sportu i przygotowanie młodych europejskich sportowców do udziału w igrzyskach olimpijskich.

Z Gyor Jakub wywiózł mnóstwo cennego doświadczenia, które będzie niezmiernie ważne podczas kolejnych imprez rangi mistrzowskiej.

Wioleta Homa